W jaki sposób można zamówić serwis urządzeń?

Usługę serwisu urządzeń gastronomicznych można zamówić telefonicznie lub mailowoJaki rodzaj usług serwisowych świadczy firma Mondo-Tech?

Firma Mondo-Tech świadczy usługi serwisu urządzeń gastronomicznych zarówno gwarancyjny jak i pogrwarancyjny     Jak Dojechać?

  Aktualności

  Wędzenie w piecu konwekcyjno-parowym

  Rozwiązania firmy Convotherm.

  Innowacyjne rozwiązania

  Informacje dotyczące innowacyjnych technologii zastosowanych w urządzeniach firmy Welbilt.

  Aktualne Promocje

  Zapraszamy do sprawdzenia naszych aktualnych promocji.

  Adres: Wileńska 6c,
  41-216 Sosnowiec
  śląskie
  Tel: 517-744-750
  Email: biuro@mondo-tech.pl

  Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Mondo Tech z siedzibą przy ul. Wileńskiej 6c, 41-216 Sosnowiec. Czytaj więcej

  Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@mondo-tech.pl lub w Polityce Prywatności.

  Wszystkie znajdujące się na stronie znaki towarowe (loga) oraz nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tych firm.