Na bazie kilkunastoletniego doświadczenia powstała firma Mondo-Tech, zajmująca się kompleksowym wyposażaniem obiektów gastronomicznych (hotele, restauracje, kawiarnie, bary, przedszkola, stołówki zakładowe, sale bankietowe itp.) Zdobyte doświadczenie pozwala nam profesjonalnie:

  • projektować obiekty gastronomiczne,
  • wyposażać w urządzenia krajowe i zagraniczne,
  • doradzać w odpowiednim doborze urządzeń,
  • serwisować dostarczane przez nas produkty.

W naszej ofercie możemy zaproponować:

  • szeroki asortyment urządzeń wyprodukowanych przez renomowanych producentów krajowych i zagranicznych,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • okresowe przeglądy urządzeń,
  • szkolenia personelu z zakresu obsługi sprzętu,
  • transport i montaż.

Największą motywacją do działania jest satysfakcja klienta zarówno w trakcie realizacji projektu jak i po jego zakończeniu.

Jak Dojechać?

Aktualności

Wędzenie w piecu konwekcyjno-parowym

Rozwiązania firmy Convotherm.

Innowacyjne rozwiązania

Informacje dotyczące innowacyjnych technologii zastosowanych w urządzeniach firmy Welbilt.

Aktualne Promocje

Zapraszamy do sprawdzenia naszych aktualnych promocji.

Adres: Wileńska 6c,
41-216 Sosnowiec
śląskie
Tel: 517-744-750
Email: biuro@mondo-tech.pl

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Mondo Tech z siedzibą przy ul. Wileńskiej 6c, 41-216 Sosnowiec. Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@mondo-tech.pl lub w Polityce Prywatności.

Wszystkie znajdujące się na stronie znaki towarowe (loga) oraz nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tych firm.