Wyposażanie kuchni

Firma Mondo-Tech oferuje szeroki asortyment urządzeń wyprodukowanych przez renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. W ramach wyposażania kuchni w urządzenia gastronomiczne Mondo-Tech oferuje zarówno transport montaż jak i kompleksowe szkolenie z ich obsługi. Mondo-Tech oferuje swoim klientom obsługę serwisową urządzeń gastronomicznych zarówno w formie okresowych przeglądów technicznych jak i naprawy wykrytych usterek. Serwis zapewnia naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne w oparciu o części zamienne najwyższej jakości.

Jak Dojechać?

Aktualności

Wędzenie w piecu konwekcyjno-parowym

Rozwiązania firmy Convotherm.

Innowacyjne rozwiązania

Informacje dotyczące innowacyjnych technologii zastosowanych w urządzeniach firmy Welbilt.

Aktualne Promocje

Zapraszamy do sprawdzenia naszych aktualnych promocji.

Adres: Wileńska 6c,
41-216 Sosnowiec
śląskie
Tel: 517-744-750
Email: biuro@mondo-tech.pl

Kontakt

Administratorem Państwa danych osobowych jest Mondo Tech z siedzibą przy ul. Wileńskiej 6a, 41-216 Sosnowiec. Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@mondo-tech.pl lub w Polityce Prywatności.

Wszystkie znajdujące się na stronie znaki towarowe (loga) oraz nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tych firm.